Masáže Petržalka
Lucia Nováková - vedúci masér Masáže Petržalka

Thajské masáže -klasické olejové joga pre lenivých

Thajská masáž je jedinečný typ masírovania tela a svalov, ktoré sú určené naťahovanie tela a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou. V súčastnosti je klasická thajská masáž považovaná za medicínsku disciplínu používanú pri liečení rôznych problémov. ané. Tradičná thajská masáž nie je len masírovanie svalov a kĺbov, ale tiež predstavuje prácu s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných dráh, nazývaných "desať thajských masážnych dráh" alebo "energetické dráhy". Všetky sa nachádzajú asi 2 cm pod tkaninou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie (prvok vzduchu) v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva. Pri tradičnej thajskej masáži sa musí stláčať akupresúrnych bodov. Thajská masáž poskytuje nabudenie energie,
Typická thajská masáž je taká masáž, bez použitia oleja 

V súčasnosti sú všeobecne známe aj thajské aromaterapeutické masáže za použitie prírodných masážnych olejov. Pri týchto masážach je dôležitá čistota oleja, teda ich bezchybné a výhradne prírodné zloženie, ktoré je v súlade s princípmi ajurvédy nezanáša telo škodlivinami a rozprúdi energiu v tele.

Nemenej známej je aj masáž pomocou bylinkových masážnych gulí, tzv. THAJSKÁ bylinná guľa masáž. 
Ide o pôvodnú tradičnú thajskú procedúru, ktorá je zameraná na vyváženie životnej energie, tzv. prášky, za pomoci stimulácie kanálov v ktorých prúdoch. Za použitie špeciálnych bylín, z ktorých sú masážne vyrobené, vyrobené tlakom na kanál a akumulačné tlaky stimuluje krv a lymfatický obeh. Dlhodobo je detoxikácia organizmu, odstránenie toxínov z tela a výrazný je aj ich aromaterapeutický účinok.

Suchá thajská masáž je vlastne pasívne cvičenie s klientom súčasne so stláčaním akupresúrnych bodov na tele. Využívajú sa pasívne „strečingové cičenia“ a prvky jogy.

Možno ju skombinovať s olejovou.

Cena od 60 Eur-trvanie 60-90minút.

Masírujem podľa typu masáže na stole, či podložkeThajské masáže -klasické olejové joga pre lenivých